Lammons
İletişim
Adres:
718/1 Sk. No: 05 Karabağlar/İZMİR - TURKEY
Telefon:
+90 232 254 22 40 - +90 232 264 00 59
E-Bülten
Copyright © 2017 Uygar Mobilya . All Rights Reserved.
jennifer light
  • Hakkımızda
  • Misyon
  • Vizyon

Biz Kimiz ?

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve tasarımlar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Lammons Mobilya(Uygar Turan Mobilya) girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan Tüketicisine en kaliteli ve en konforlu ürünü sunmayı ilke edinerek, Yarının Mobilyasını Bugünden Tasarlama ruhuyla 1987 yılında İzmir'de üretim faaliyetine başlamıştır..

Mobilya Sektöründe Masif Yatak ve Yemek Odasıyla başladığı faaliyetlerine, kısa sürede günümüz kalite ve modern tasarımlar, modüler mobilya ve koltuk mobilyaları ile yenilikler yaparak, sizlerin kullanımına değer katmıştır.Lammons Mobilya, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak birçok farklı projeye imza atmıştır.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istirara dönüşmüş ve Lammons Mobilya(UYGAR Turan Mobilya) Sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yeri almıştır. Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 10.000 m2 kapalı alan ile hizmet vermektedir.Birçok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkuru ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Lammons Mobilya(Uygar Turan Mobilya), kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Misyon

Uygar ailesi olarak benimsediğimiz misyonumuz; AR-GE çalışmalarımızı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına uygun, hayatınızı kolaylaştıracak, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu mobilyalar üretmektir.

Vizyon

Zamanın ilerisinde adımlar atarak, beklentilerin üzerinde ürünler üretmek ve ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunarak markamızı sağlamlaştırmak, Türk ürün kalite imajını yaygınlaştırmak ve bu yolla geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.